Eskişehir Çilingir

Çelik kapıların açılması veya ayarı bozulmuş olan kapı kilitlerinin değişimi için sizlere hafta içi ve hafta sonu da hizmet verebilen firmamız eskişehir çilingir anahtarcı olarak sizlere kapı açma arızalı olan anahtar ve kilit sisteminin değişimi için hizmet vermektedir. Anahtar kapı kilidinde kırıldıysa yada kilit arkasında anahtarları unutup kapıyı kilitlediyseniz elinizdeki anahtarla o kilidi malesef açamazsınız. Bu durumda kapının açılması için bizlere ulaşıp çilingir hizmeti alabilirsiniz. Firmamıza yapacağınız arıza bildirimlerinde ustalarımız vereceğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan anahtar ve kilit sisteminin değişimini yaparak ev ve iş yerlerinize kolayca girmenizi sağlayacaktır.

Firmamız tüm anahtar ve çilingir işlerinizde sizlere hizmet vermek için 20 yılı aşkın bir süredir Eskişehir’de hizmet vermiş olup hizmetlerini halen daha vermektedir. Aracınız kilitli kaldığında anahtar kapı kilidini açmadığında yada anahtarlarınız kaybolduğunda oto çilingir servisimiz sizlere araç kapısı açma işlemi verecektir. Bunun için yapmanız gereken bizi iletişim numaralarımızdan arayarak adresinize usta talep etmek ve ustalarımızın gelmesini beklemek olacaktır.

Alanında uzman olan usta personellerimiz anahtarcı çilingir ustalık belgelerine sahip olan anahtarcı ustalarıdır. Kapı açma çilingir işlerinde ise özel kapı açma setlerini kullanarak kapıya ve kilide hasar vermeden kapı kilitlerini açıyoruz. Sizde ev oto kasa çelik kapı çilingir işlerinizde firmamız ile iletişime geçerek adresinize usta talep edebilirsiniz. Bunun için bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Eskişehir Çilingir Anahtarcı Firma Telefonları

05059335956 – 02222206332 – 05422531649

Eskişehir Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır

Odunpazarı Çilingir

Eskişehir Odunpazarı Çilingir olarak firmamız uzun yıllardan beri anahtarcı çilingir ihtiyacı olan Eskişehir halkına hizmet veren bir firmadır. Gece ve gündüz kapıda kalan veya anahtarı ile kapısını açamayan semt sakinlerinin anahtarcı çilingir ihtiyacını karşılamak için çalışan firmamız hizmet vermektedir. Kilitli kalan çelik kapıların açılması usta persenellerimiz tarafından hizmet olarak verilmektedir. Özel kapı açma maymuncuklarını kullanarak kilitleri açabilen personellerimiz bu sayede kapı kilidine zarar vermez. Profesyonellik isteyen çelik kapı açma, otomobil çilingir hizmeti ve para kasası çilingir gibi işlerinizde ustalarımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Arızalanan ve açılmayan kapı kilitlerini açarak yeni kilit montajı da yapıyoruz. İş yerimizde pek çok yerli ve yabancı markanın kilit ve anahtar çeşitleri iş yerimizde satışa sunulmuştur. Güvenliğiniz için firmamıza danışarak önleminizi arttırabilirsiniz.

Başta odunpazarı semti olarak Eskişehir’de Tepebaşı bölgesine de servis araçlarımız ve motorlu çilingir ekibimiz ile hizmet veriyoruz. İş yerimizde pek çok anahtar ve kilit sistemlerinin satışını yapan firmamız talep edildiğinde bu ürünlerin kapılara montajını da yapmaktadır.

Odunpazarında çilingir anahtarcı işi ihtiyacınızda bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayarak ulaşabilir ve ustalarımızdan ürün ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize kaydetmenizi öneriyoruz.

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı Servisi Telefon Numaraları

05059335956 / 05422531649 / 02222206332

http://odunpazaricilingir.com.tr/