Odunpazarı Çilingir

Eskişehir Odunpazarı Çilingir olarak firmamız uzun yıllardan beri anahtarcı çilingir ihtiyacı olan Eskişehir halkına hizmet veren bir firmadır. Gece ve gündüz kapıda kalan veya anahtarı ile kapısını açamayan semt sakinlerinin anahtarcı çilingir ihtiyacını karşılamak için çalışan firmamız hizmet vermektedir. Kilitli kalan çelik kapıların açılması usta persenellerimiz tarafından hizmet olarak verilmektedir. Özel kapı açma maymuncuklarını kullanarak kilitleri açabilen personellerimiz bu sayede kapı kilidine zarar vermez. Profesyonellik isteyen çelik kapı açma, otomobil çilingir hizmeti ve para kasası çilingir gibi işlerinizde ustalarımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Arızalanan ve açılmayan kapı kilitlerini açarak yeni kilit montajı da yapıyoruz. İş yerimizde pek çok yerli ve yabancı markanın kilit ve anahtar çeşitleri iş yerimizde satışa sunulmuştur. Güvenliğiniz için firmamıza danışarak önleminizi arttırabilirsiniz.

Başta odunpazarı semti olarak Eskişehir’de Tepebaşı bölgesine de servis araçlarımız ve motorlu çilingir ekibimiz ile hizmet veriyoruz. İş yerimizde pek çok anahtar ve kilit sistemlerinin satışını yapan firmamız talep edildiğinde bu ürünlerin kapılara montajını da yapmaktadır.

Odunpazarında çilingir anahtarcı işi ihtiyacınızda bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayarak ulaşabilir ve ustalarımızdan ürün ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize kaydetmenizi öneriyoruz.

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı Servisi Telefon Numaraları

05059335956 / 05422531649 / 02222206332

http://odunpazaricilingir.com.tr/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir