Eskişehir Çilingir

Çelik kapıların açılması veya ayarı bozulmuş olan kapı kilitlerinin değişimi için sizlere hafta içi ve hafta sonu da hizmet verebilen firmamız eskişehir çilingir anahtarcı olarak sizlere kapı açma arızalı olan anahtar ve kilit sisteminin değişimi için hizmet vermektedir. Anahtar kapı kilidinde kırıldıysa yada kilit arkasında anahtarları unutup kapıyı kilitlediyseniz elinizdeki anahtarla o kilidi malesef açamazsınız. Bu durumda kapının açılması için bizlere ulaşıp çilingir hizmeti alabilirsiniz. Firmamıza yapacağınız arıza bildirimlerinde ustalarımız vereceğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan anahtar ve kilit sisteminin değişimini yaparak ev ve iş yerlerinize kolayca girmenizi sağlayacaktır.

Firmamız tüm anahtar ve çilingir işlerinizde sizlere hizmet vermek için 20 yılı aşkın bir süredir Eskişehir’de hizmet vermiş olup hizmetlerini halen daha vermektedir. Aracınız kilitli kaldığında anahtar kapı kilidini açmadığında yada anahtarlarınız kaybolduğunda oto çilingir servisimiz sizlere araç kapısı açma işlemi verecektir. Bunun için yapmanız gereken bizi iletişim numaralarımızdan arayarak adresinize usta talep etmek ve ustalarımızın gelmesini beklemek olacaktır.

Alanında uzman olan usta personellerimiz anahtarcı çilingir ustalık belgelerine sahip olan anahtarcı ustalarıdır. Kapı açma çilingir işlerinde ise özel kapı açma setlerini kullanarak kapıya ve kilide hasar vermeden kapı kilitlerini açıyoruz. Sizde ev oto kasa çelik kapı çilingir işlerinizde firmamız ile iletişime geçerek adresinize usta talep edebilirsiniz. Bunun için bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Eskişehir Çilingir Anahtarcı Firma Telefonları

05059335956 – 02222206332 – 05422531649

Eskişehir Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır

Latest Comments
  1. Erkan |
    • Eskisehirde Cilingir |

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir